grzegorz
Psychoterapeuta

Magister psychologii, psychoterapeuta. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

Magister psychologii, psychoterapeuta. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją wspieranie rozwoju osobowości. Swoje umiejętności doskonalił w Centrum Edukacji i Doradztwa Psychologicznego “Mabor” w Warszawie, gdzie ukończył 4 letnie szkolenie z psychoterapii posiadające akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizacja szkoleniowa odbywała się w nurcie systemowym przygotowującym do pracy z rodzinami oraz parami.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako psycholog i psychoterapeuta m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego ZOZ Multimed w Koninie ( 2007 – 2008), w Oddziale Leczenia Nerwic w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Jeleniej Górze ( 2009 – 2013), Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Giżycku ( 2013 – 2015), Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Giżycku ( 2016-2017).
Od 2013 r. związany zawodowo z Oddziałem Leczenia Zaburzeń Nerwicowych SPSPZOZ w Węgorzewie gdzie prowadzi psychoterapię grupową i indywidualną, psychoedukację oraz treningi relaksacyjne.
Regularnie superwizuje swoją pracę.